זה המקום להביע את התנצלותי לשפה העברית ולמורה ללשון שיפרה מימי הבית ספר העליזים, על כל המקומות באתר שנכתבו המילים איפור אומנותי כטעות בכוונה תחילה,

איפור אמנותי נמרה וספיידרמןהסיבה לכך שמרבית האנשים (ביניהם גם אני) מתבלבלים בין אָמָּן - אדם אשר נעזר בכישרון יצירתי כדי ליצור אמנות ובין אוּמָן - בעל מקצוע מיומן ומומחה בתחומו, ולכן יש לכתוב איפור אמנותי ולא איפור אומנותי, ובכדי שתוכלו להגיע אלינו  דרך חיפוש בגוגל נאלצנו לכתוב אומנות.

אז  מה זה איפור אמנותי ?

איפור אמנותי, איפור לפורים, ציורי פנים, זוהי אמנות שבה אמן האיפור משתמש בפני המתאפר כמצע להטמעת יצירתו בדיוק כמו צייר שמצייר על בד הקנבס אז הפנים הם כמו הקנבס בשביל אמן האיפור, חומרי הגלם של האמן הם מברשות, ספוגיות וצבעים המותאמים באופן ייחודי לשימוש על פני אדם (מומלץ להשתמש אך ורק בצבעים באישור ה- FDA או באישור משרד הבריאות).

הפנים הם החותמת החזותית שלנו ולכל אדם יש חותמת חזותית ייחודית משלו, על אמן האיפור להטמיעה לכל אחד עיצוב ייחודי משלו לפי מתאר הפנים, מבנה, גוון העור, צבע העיניים, ביגוד, תחפושת, נושא, או לפי בקשת המתאפר.

איפור אמנותי נעשית קודם כל בשביל היצירה והכיף, מלבד זאת ניתן לשלבה עם מגוון אירועים כמו ימי הולדת, ברית, בריתה, פרסומות, קידום מכירות, פתיחה של עסק חדש, אירועי חברה, אירועי חוצות, אירוע לפורים ולכל אירוע משמח שיעלה על רוחכם.

לקבלת פרטים נוספים, הצעת מחיר או התייעצות
התקשרו עוד היום לנורית 054-6707000
לארוע צבעוני, מרהיב ובלתי נשכח

לוגו נורית איפור אמנותי